SYMBOL TRANSPORT
мова сайту

Валідатор CVP

Валідатор з принтером документа Vega CVP має чудову ергономіку, велику різноманітність апаратних засобів і широку функціональність.

Vega CVP є картковим валідатором, який крім валідації дозволяє видачу проїзних документів, квитків.

У разі потреби функціональність можна розширити, наприклад на штрих-коди або Q-коди і так далі.

Валідатор може бути обладнаний різними типами сенсорних екранів різних розмірів, з точним управлінням і відмінною чутливістю. При бажанні дисплей можна комбінувати з клавіатурою.

Видача полегшує компостування світлових символів, світлова сигналізація і звуковий вихід, який в змозі відтворювати всі звичайні звукові формати, тобто waw і mp3.

Завдяки інтригуваному модулю для безконтактної передачі даних обладнання може працювати повністю автономно.

Інноваційна концепція кріплення забезпечує не тільки швидку і безпечну фіксацію, але і має компактні розміри всього обладнання завдяки ефективному використанню простору.

Валідатор Vega CVP працює з різними стандартами безконтактних карт, підтримує NFC а також безконтактні банківські картки EMV (PayPass, PayWave).

Швидкий термопринтер гарантує якісний графічний друк проїзних документів.

Особливу увагу звернено на стійкість проти вандалізму. Результатом є міцна конструкція із захисними елементами, стійка передня панель екрану, датчик запобігання засмічення паперу і непрямий доступ до отвору видачі квитків. Крім того, гладкий дизайн запобігає накопиченню бруду і полегшує чистку.

Продуктивна електроніка і надстандартна кількість SAM слотів дозволяє використання валідаторів при великих комплексних трафікових системах і забезпечує достатні резерви для їх подальшого розвитку.

Конструкційне рішення отвору для видачі квитків дозволяє не тільки зручний забір квитка пасажиром, а й одночасно запобігає неправомірній маніпуляції з папером під час друку.

2019-2024 (с) Всі права захищені