SYMBOL TRANSPORT
мова сайту

Валідатор CVB

Валідатор Vega CVB

Валідатор з принтером документа Vega CVP має чудову ергономіку, велику різноманітність апаратних засобів і широку функціональність.

Vega CVB є базовим валідатором серії Вега з компактним розміром, який працює з різними стандартами безконтактних карток, підтримує NFC а також безконтактні банківські картки EMV (PayPass, PayWave).

У разі потреби функціональність можна розширити наприклад на штрих-коди або Q-коди і так далі.

Валідатор може бути обладнаний різними типами сенсорних екранів різних розмірів, з точним управлінням і відмінною читабельністю. При бажанні дисплей можна комбінувати клавіатурою.

Завдяки інтегрованому модулю для безконтактної передачі даних обладнання може працювати повністю автономно.

Інноваційна концепція кріплення забезпечує не тільки швидку і безпечну фіксацію, але і має компактні розміри всього обладнання, завдяки ефективному використанню простору.

Особливу увагу звернено на стійкість проти вандалізму. Результатом є міцна конструкція із захисними елементами, стійка передня панель екрану. Крім того, гладкий дизайн запобігає накопиченню бруду і полегшує чистку.

Продуктивна електроніка і надстандартна кількість SAM слотів дозволяє використання валідаторів при великих комплексних трафікових системах і забезпечує достатні резерви для їх подальшого розвитку.

2019-2024 (с) Всі права захищені