SYMBOL TRANSPORT
мова сайту

Про систему

Про систему

Пасажирські перевезення є однією з найбільш важливих і соціально значущих галузей економіки. Однак в силу ряду причин підприємства пасажирського транспорту недоотримують значні суми доходів, що обмежує їх можливості за якістю обслуговування пасажирів і перспективам власного розвитку. Багато підприємств знаходяться в складному фінансово- економічному становищі, деякі розвиваються відносно успішно, але перед усіма гостро постають завдання забезпечення конкурентоспроможності, підвищення ефективності роботи, економії матеріальних і кадрових ресурсів.

В ряду проблем найбільш нагальними є відсутність ефективних механізмів компенсації з бюджету витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій, безквитковий проїзд або проїзд по фіктивним проїзними документами, мала ступінь або відсутність автоматизації обліку транспортної роботи та диспетчеризації рухомого складу, формування робочої і звітної документації, дефіцит кадрів, порушення режимів праці та відпочинку водія і т.д.

Призначення системи

Автоматизована система оплати проїзду (АСОП) призначена для організації безготівкової оплати проїзду і створення технологічної основи для реалізації нових різноманітних схем обслуговування пасажирів.

Роль (АСОП) в інфраструктурі пасажирського транспорту

(АСОП) є новим витком розвитку пасажирського транспорту. Вона дозволяє перевести розрахунки за проїзд в безготівкову форму, великий обсяг зібраних даних про проїздах дає можливість аналізу, а в подальшому оптимізації роботи транспорту, при цьому врахувати потреби міста, пасажирів і транспортників .(АСОП) переводить роботу всіх учасників в електронний вигляд, надає в сукупності з іншими електронними системами більший ефект, сучасний вигляд і зовсім інший підхід до організації роботи.

2019-2023 (с) Всі права захищені